Suuvesi COLGATE Cool Mint 250ml

€2.99
€11.96/l
Kirjeldus
Colgate Plaxi kliiniliselt tõestatud toimega koostis aitab vältida bakterite ja hambakatu teket ning tagab 24/7 kaitse halva hingeõhu eest.
Lisainfo
Ei sobi alla 6-aastastele lastele.
Koostisosad
Sisaldab naatriumfluoriidi 0,05% (225 ppmF-). Koostisosad: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Poloxamer 407, Cetylpyridinium Chloride, Potassium Sorbate, Aroma, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Menthol, CI 42051.
Kasutusjuhend
Täitke kork jooneni (20 ml). Loputage suud hoolikalt 30 sekundit, kuristage ja sülitage välja. Ärge neelake alla. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Svaasimaa
Netokogus (g/ml):
250
Kaubamärk:
Colgate
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский