Pudipõllekomplekt CANPOL 3tk

€4.49
€1.50/tk
Kirjeldus
Pudipõlled on mõeldud kõige noorematele lastele. Need on valmistatud pehmest materjalist (80% puuvill, 20% polüester), tagumine pool on kaetud kilega. Tähelepanu! Toode on saadaval mitmes värvitoonis, palun kirjutage eelistus meie klienditeenindusse hiljemalt 3 h enne tarneaega: info@barbora.ee või valik tehakse juhuvaliku alusel.
Lisainfo
Toode pole mänguasi. Kasutada ainult täiskasvanu järelevalvel. Hoidke põlled puhtana. Pesemisjuhend on põlle sildi peal. Kontrollige enne igat kasutamist. Kui on märgata purunemist või kahjustusi, vabanege tootest. Kui te põlle hetkel ei kasuta, hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.