Pesuvahend WOOLITE Color 0.9L 15pk

€4.25
€4.72/l
Kirjeldus
Woolite Mix Colors keratiiniga värvilisele pesule. Vedel pesuvahend riietele. Värvid nagu uued!
Lisainfo
HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Koostisosad
Aqua, C12-14 Pareth-7, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Alcohols, C12-14, ethoxylated, sulfates, sodium salts, Sodium Chloride, (Sodium + TEA) Cocoate, Triethanolamine, Parfum, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Styrene/Acrylates Copolymer, Polyvinylpirrolydone/Vinylimidazole copolymer, Linalool, Hydrolyzed Keratin, Geraniol, Citronellol, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Cellulase, CI 42051.
Kasutusjuhend
Kõikidele vee kareduse tasemetele. MASINPESU: temperatuuridel 30, 40 ja 60 kraadi. 2,5-3 kg pesu kohta: kergelt määrdunud: 60 ml; keskmiselt määrdunud: 90 ml; tugevalt määrdunud 120 ml. 4-5 kg: lisada täiendavalt 20 ml. 1 korgitäis = 120ml. KÄSIPESU: 40 ml 5 l vee kohta. Alati järgige juhendeid riiete siltidel, eriti pesemistemperatuuri. Uusi riideid peske esimesel pesukorral eraldi. Masinpesuks doseerige toodet kas pesuvahendisahtlisse või doseerimispalli sisse Pärast kasutamist peske käsi.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
900
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.