Mähkmed FAVORIT (3-6 kg) 2 mini,72tk

€11.49
€0.16/tk
Kirjeldus
Mähkmed. Eriti õhukesed mähkmed elastsete äärtega liibuvad ideaalselt lapse kehale ja lubavad tal vabalt liikuda. Imavad väga hästi niiskust. Sobivad kasutamiseks nii öösel kui päeval. Elastsed servad jalgade ümber aitavad ära hoida mähkmete lekkimist. .
Lisainfo
Et imik või väikelaps ei lämbuks, tuleb seda polüetüleenpakendit hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoolitsege, et kleepribadele ei satuks kreemi või puudrit. Kasutatud mähkmeid on keelatud WC-potti visata. Parim enne: vt pakendilt.
Kasutusjuhend
Kasutamine: pakist väljavõetud mähkmed pange lapsele jalga nii, et pildikesed jääksid kõhule. Kleepribad tuleb kinnitada mõlemal pool sümmeetriliselt. Seda on pealegi võimalik teha mitu korda järjest.
Tootja kontaktid
Toodetud MAXIMA LT UAB tellimusel
Säilitamistingimused
Säilitada puhtas ja kuivas kohas. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Tšehhi
Kaubamärk:
Favorit
Tarnija kontaktid:
MAXIMA Eesti OÜ, Peterburi tee 47, 11415 Tallinn, Eesti.
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.