Kohvioad Classic MERRILD 1kg

€11.59
€7.99
€7.99/kg
Kampaania kehtib kuni 2022-01-24 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Tasakaalustatud maitse ja aroomiga 100% araabika kohvioad, mille kvaliteet vastab Merrildi kõrgetele kohvistandarditele Taanis. Hoolikalt valitud küpsed kohvioad röstitakse pikaajalisi traditsioone järgides, mis annavad kohvile rikkaliku maitse koos kergelt magusa järelmaitsega. See kohv ühendab rasket tööd, kannatlikkust ja meisterlikkust, mida tunned igas tassitäies Merrild kohvis.
Koostisosad
100% araabika.
Tootja kontaktid
Luigi Lavazza S.P.A.
Säilitamistingimused
Säilitada hoolikalt suletud originaalpakendis kuivas ja jahedas kohas, eemal tugevalõhnalistest toodetest. Pakendatud gaasikeskkonda. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Itaalia
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
Merrild
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.